Projeler

Müzik alanında; Murder ve Update isminde 2 amatör beat üretmiştir. Ayrıca kendini remix alanında da geliştiren AnimLoss, 10’dan fazla remix üretmiş ve bunlardan birkaçı sosyal medya akımlarında kullanılarak trend hale gelmiştir. (Bkz.: Mahzuni Şerif’in Deli Miyim Ben parçasına yapılan remix, YouTube trendlerinde 2. sıraya yükselmiş ve TikTok gibi sosyal mecralarda akım haline gelmiştir fakat telif hakkı sorunlarından dolayı yapılan remix tüm platformlardan kaldırılmıştır.)

Yazılım alanında halihazırda tamamlanmış ve/veya askıya alınmış olan Twitter Yıl GöstergesiSap Bot Discord BotuAnimLoss Music Discord Botu ve Instagram Takipçi Sitesi Scripti adlarında 4 çalışma üretmiştir. Daha önce ise belli sebeplerden dolayı tamamlayamadığı ve rafa kaldırdığı birçok projesi olmuştur. Ayriyeten şu anda bir medya şirketine bağlı firmaların web site içerik editörlüğünü ve düzenlemesini yürütmektedir. Freelance olarak Düzensiz Göç, Amasya Gündem ve Güncel Meseleler gibi sitelerin genel tasarımını yapmıştır.

Sosyal medya alanında; Instagram’da Yapıştırdı CevabıNo Context Klavye ve No Context Turkeys sayfalarında halihazırda içerik üretmeye devam etmekte, aynı zamanda bir medya ajansındaki firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimini yürütmektedir.

Video düzenleme alanında; birçok kişi, firma ve organizasyona reklam tanıtım filmi ve kurgusal video hazırlamaktadır. Daha önce kendi adına Instagram’da video üzerine hesap açmış ve hobi olarak yaptığı montajları bu hesaba yüklemiştir fakat belirli sebeplerden ötürü hesabını kapatmak zorunda kalmıştır.